Menu
Koszyk

Smycze 20mm z nadrukiem dwustronnym

Smycze 20mm z nadrukiem dwustronnym
Smycze 20mm z nadrukiem dwustronnym
6,63 PLN
Cena netto: 5,39 PLN

Dostępne opcje

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycze reklamowe to jeden z najpopularniejszych na świecie gadżetów. Nasze smycze wykonujemy z dbałością o każdy detal i grafikę znajdującą się na nich. Nadruk na smyczach możliwy jest dzięki metodzie sublimacji. Polega ona na naniesieniu grafiki na specjalny materiał na papierze. Następnie przy zastosowaniu wysokiej temperatury i ciśnienia przenoszona jest ona na taśmę. Dzięki zastosowaniu tej technologii możliwe jest wykonanie nadruku na smyczy w pełnej kolorystyce CMYK.

Zastosowanie smyczy reklamowych

Smycze z nadrukiem doskonale sprawdzają się na targach, prezentacjach, spotkaniach biznesowych, galach, forach czy imprezach masowych. Smycz reklamowa jest produktem bardzo uniwersalnym. Zaprojektowana w odpowiednim stylu może być nawet elementem stylizacji stroju. Smycze reklamowe przeznaczyć można do noszenia kluczy, pendrive, identyfikatora służbowego czy przepustki. Najczęstszymi odbiorcami smyczy reklamowych są: agencje marketingowe, agencje reklamowe, organizatorzy targów i eventów, kluby sportowe, szkoły, urzędy i instytuty państwowe oraz małe, średnie i duże firmy.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.