Menu
Koszyk

Warunki dostawy i płatności

Dostawa i terminy realizacji

Terminy realizacji opasek TYVEK
Terminy realizacji opasek TYVEK
Przy każdym rodzaju produktu dostępnego w naszym sklepie, umieściliśmy na górze opisu informację o maksymalnym terminie realizacji. W odróżnieniu od większości firm, nie chcemy się chwalić, iż każde zamówienie zrealizujemy od ręki lub tego samego dnia, albowiem to ilość zamówień otrzymanych w ciągu doby decyduje o tym, na kiedy wykonamy Państwa zamówienie. Jeżeli przy wybranym produkcie widnieje napis "Czas realizacji do 72 godzin", oznacza to, że Państwa zamówienie będzie gotowe nie później niż za 3 dni. W praktyce często zdarza się jednak, że jesteśmy w stanie podjąć zlecenie tego samego dnia, a niekiedy nawet w ciągu godziny od otrzymania potwierdzenia złożonego zamówienia oraz płatności. Proszę mieć na uwadze, że tak jak w każdej branży bywają miesiące lub okresy o wzmożonej intensywności zamówień klientów, np. przed Sylwestrem, podczas okresu karnawałowego, przed sezonem wakacyjnym lub przed dużymi wydarzeniami reklamowanymi i nagłaśnianymi odpowiednio wcześniej w mediach. W takich "gorących okresach" realny czas realizacji może sięgać górnej granicy ustanowionej przez nas przy każdym oferowanym produkcie.
Zamówienia naszych klientów wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DPD oraz InPost. Obsługujemy dostawy do paczkomatów InPost i mamy do tego specjalny moduł dostępny podczas składania zamówienia. Dzięki niemu możecie Państwo wskazać paczkomat znajdujący się w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Zaletą wyboru dostawy do paczkomatów InPost jest nie tylko niższa cena za dostawę, ale także fakt, że bardzo często kurierzy dostarczają przesyłki do paczkomatów w soboty!
Opaski TYVEK dostarczamy dzięki współpracy z InPost i DPD
Opaski TYVEK dostarczamy dzięki współpracy z InPost i DPD

Wygodne formy płatności

Za zamówione w naszym sklepie produkty możecie Państwo zapłacić wygodnie dzięki płatnościom ekspresowym PayU. Płatności można dokonać szybkim przelewem z banków, dostępnych na liście operatora PayU, BLIKiem lub kartą płatniczą. Transakcja taka jest księgowana błyskawicznie i pozwala nam rozpocząć realizację zamówienia dużo szybciej. Jeżeli jednak płatności musicie Państwo dokonać na podstawie wystawionej wcześniej faktury VAT lub z konta firmowego, prosimy o wybranie metody płatności "Płatność przelewem na podstawie FV VAT.


Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.