Menu
Koszyk

Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem

Jak przygotować projekt opaski tekstylnej?
Jak przygotować projekt opaski tekstylnej?
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
Opaski tekstylne (materiałowe) z nadrukiem
TRYB STANDARDOWY
Realizacja 5-10 dni roboczych
TRYB EXPRESS +25%
Realizacja 3-4 dni robocze
TRYB EXPRESS +50%
Realizacja 1-2 dni robocze
ZAKUP ONLINE MOŻLIWY JEST TYLKO W TRYBIE STANDARDOWYM.
ZAMÓWIENIA W TRYBIE EXPRESS PRZYJMUJEMY MAILOWO PO POTWIERDZENIU MOŻLIWOŚCI REALIZACJI W WYBRANYM TERMINIE.
3,57 PLN
Cena netto: 2,90 PLN

Dostępne opcje

Rodzaj materiału: Taśma poliestrowa
Szerokość taśmy: 10mm lub 15mm
Zapięcie: Tulejka plastikowa lub aluminiowa
Typ nadruku: dwustronny
Wymagana zaciskarka: NIE
Minimalna ilość: 50 sztuk

WAŻNE! Tulejki plastikowe uniemożliwiają regulację w dwie strony (powrót z oporem niszczy taśmę). Tulejka aluminiowa umożliwia zaś swobodną regulację w obydwie strony, nie niszcząc przy tym taśmy. Oba typy tulejek dostępne są w tej samej cenie!

Opaski materiałowe z nadrukiem

Opaski materiałowe to najbardziej prestiżowy typ opasek identyfikacyjnych dostępny na rynku. Opaski tekstylne z nadrukiem wykonujemy z taśmy poliestrowej, zadrukowując obie jej strony metodą sublimacji. Metoda ta pozwala na obustronny nadruk full color, według kolorystyki Pantone. Opaski materiałowe idealnie sprawdzą się na kilkudniowych eventach i imprezach. Opaski tekstylne są najchętniej wybieranym typem opasek na rękę przez największych i najbardziej znanych organizatorów imprez plenerowych i koncertów.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 3 dni (dla małych nakładów) do 10 dni (dla dużych nakładów). Istnieje możliwość wykonania zamówienia w trybie Standard Expres (w 72 godziny) lub Expres Premium (w 24 godziny). W przypadku zainteresowania przyspieszonym czasem realizacji, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia. 


Jaką długość i szerokość opaski materiałowej wybrać?

Aby ułatwić Państwu proces składania zamówienia, opracowaliśmy dwa najbardziej popularne warianty szerokości opaski: 10mm oraz 15mm, a także dwie najbardziej popularne opcje długości opaski tekstylnej: 33cm (wersja dziecięca) i 38cm (wersja dla dorosłych). Wybór jednej z dostępnych długości nie wpływa na cenę - obie długości taśmy kosztują tyle samo. Długość taśmy opaski tekstylnej ma bowiem istotne przełożenie na wygodę jej noszenia. Dla przykładu, jeśli założymy dłuższą opaskę materiałową (w wersji dla dorosłych) na wąski dziecięcy nadgarstek, po regulacji opaski - czyli zaciśnięciu tulejką - spora część opaski będzie odstawała od ręki, powodując większy dyskomfort noszenia u dziecka, niż u osoby dorosłej. Z drugiej strony zbyt krótka taśma u osoby dorosłej spowoduje problemy w swobodnym zakładaniu opaski na nadgarstek.

Jeżeli chodzi zaś o szerokość opaski materiałowej, w naszej ofercie znajdziecie Państwo opaski: 10mm oraz 15mm. Szerokość taśmy opaski tekstylnej wpływa na cenę, a szczegółowy cennik uzależniony od zamawianego nakładu dostępny jest w naszym cenniku: CENNIK OPASEK NA RĘKĘ
Największym uznaniem naszych klientów cieszą się opaski o szerokości 15mm. Jest to najbardziej popularny model opaski materiałowej, na którym bez problemu i w sposób widoczny możemy zamieścić logotypy, nazwę imprezy / obiektu lub inne dowolne napisy i grafiki. Opaski materiałowe o szerokości 10mm rekomendowane są natomiast dla organizatorów wydarzeń, którym zależy na tym, aby opaska nie była bardzo widoczna i pełniła tylko funkcję identyfikacyjną, np. poprzez okazanie jej na ręku ochronie obiektu.


Jaka jest różnica między plastikową, a aluminiową tulejką?

Plastikowe tulejki, dostępne w kolorach: czarnym, białym, granatowym, czerwonym, żółtym i zielonym są tulejkami umożliwiającymi regulację opaski materiałowej tylko w jedną stronę. Opasek materiałowych wyposażonych w plastikowe tulejki nie można poluzować, a co za tym idzie opaski te są niemożliwe do zdjęcia i przekazania innej osobie. Opaski materiałowe z plastikowymi tulejkami rekomendujemy organizatorom wydarzeń, którym zależy, aby opaska pełniła funkcję identyfikacyjną, innymi słowy aby dana opaska była "przypisana" konkretnej osobie, np. w formie biletu na wydarzenie, oznaczenia dostępu do określonych stref lub ogólnego zezwolenia na wejście na teren imprezy / obiektu (np. strefa SPA w hotelu, strefa all inclusive itp).

Aluminiowe tulejki umożliwiają swobodną regulację opaski tekstylnej, zarówno jej zaciśnięcie, jak i poluzowanie. Opaski materiałowe wyposażone w tulejki aluminiowe są łatwe do zdjęcia z ręki i można je przekazać innym osobom. Tulejki aluminiowe dostępne w naszej ofercie nie wymagają dodatkowej zaciskarki! Każda nasza opaska materiałowa posiada gotową, założoną na jej początku aluminiową tulejkę, za pomocą której wystarczy tylko wyregulować długość opaski.Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.