Menu
Koszyk

Smycze reklamowe 24H. Smycze z nadrukiem, logo

Smycze reklamowe w 24H. Błyskawiczna realizacja

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niekiedy nie da się zaplanować odpowiednio wcześnie właściwego zamówienia na smycze reklamowe lub ich precyzyjnego nakładu. Bardzo często, na chwilę przed wydarzeniem wzrasta ilość jego uczestników, zmieniają się dane w projekcie lub dochodzą kolejni sponsorzy. Niekiedy specyfika branży (np. agencje reklamowe współpracujące z kluczowymi klientami) otrzymują od nich pliki graficzne i zamówienie na tzw. ostatnią chwilę. Dla nas to nie problem! Rozumiemy potrzeby rynku i pomagamy firmom zrealizować zamówienia, których inni się nie podejmują.

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę na smycze reklamowe z nadrukiem w przyspieszonym tempie realizacji.


Smycze z nadrukiem gotowe na następny dzień! Zamówienia EXPRESS

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę na smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym lub dwustronnym z przyspieszoną, ekspresową realizacją. Oferujemy Państwu dwa warianty:

TRYB EXPRESS 24H, +50% DO CENY

Przy złożeniu zamówienia na smycze reklamowe w trybie express 24h do godziny 12:00, Państwa zamówienie będzie gotowe do odbioru osobistego lub wysyłki na następny dzień roboczy. Warunkiem realizacji jest otrzymanie lub zaakceptowanie projektu graficznego oraz dokonanie płatności do godziny 12:00.

TRYB EXPRESS 72H, +25% DO CENY

Przy złożeniu zamówienia na smycze reklamowe w trybie express 72h do godziny 15:00, Państwa zamówienie będzie gotowe do odbioru osobistego lub wysyłki w terminie maksymalnie do 3 dni roboczych. Warunkiem realizacji jest otrzymanie lub zaakceptowanie projektu graficznego oraz dokonanie płatności do godziny 15:00.


Smycze reklamowe w trybie express dostępne są dla wszystkich rodzajów wykończenia

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.