Menu
Koszyk

Opaski TYVEK z nadrukiem (ZŁOTY)

Opaski TYVEK z nadrukiem (ZŁOTY)
Nadruk czarny
Cena najkorzystniejsza przy zamówieniu opasek powyżej 950 sztuk!
Opaski TYVEK z nadrukiem (ZŁOTY)
Czas realizacji do 48h
Dostawa do paczkomatów Inpost lub kurierem
Szybkie płatności PayU
0,18 PLN
Cena netto: 0,15 PLN

Dostępne opcje

Rodzaj materiału: Tyvek©
Wymiary opaski: 19mm x 250mm
Numeracja sekwencyjna: TAK
Typ opaski: Opaska z nadrukiem

Minimalna ilość: 100 sztuk
Zwiększanie ilości: co 50 sztuk w jednym kolorze

Przy zamówieniu poniżej 500 sztuk doliczamy opłatę kalibracyjną w kwocie 30 PLN netto.

Na opaskach kolorowych wykonujemy nadruk CZARNY.
Nadruk kolorowy możliwy jest tylko na opaskach BIAŁYCH.
Pliki do nadruku prosimy dostarczyć w rozdzielczości 300 DPI.

Czym dokładnie są opaski papierowe TYVEK z nadrukiem?

Papierowe opaski na rękę z nadrukiem wyprodukowane zostały z syntetycznego materiału (TYVEK) - odpornego na ścieranie, penetrację bakterii i działania promieni słonecznych. Ponadto TYVEK jest materiałem wodoodpornym i niezwykle trwałym podczas najbardziej wymagających wydarzeń. Opaski TYVEK z nadrukiem nie blakną i nie starzeją się. Materiał TYVEK i jego struktura nie ulega zniszczeniu lub zniekształceniu nawet po kilku latach. Opaski te nazywane są potocznie papierowymi - ale tylko z pozoru przypominają paski papieru. W praktyce, materiał TYVEK jest bardzo wytrzymałym materiałem, używanym w wielu gałęziach przemysłu. Ciekawostka: czy wiesz, że taśmy policyjne (te, którymi oznacza się miejsce zdarzenia) lub worki na ziemniaki również powstały z materiału TYVEK :) ?

Zastosowanie jednorazowych opasek z nadrukiem

Opaski jednorazowe na rękę TYVEK z nadrukiem są idealnym substytutem tradycyjnych form biletów. Dzięki możliwości dowolnej personalizacji (kody kreskowe, QR kody, numeracja sekwencyjna) oraz nadruku (nadruk czarny lub kolorowy) od lat cieszą się dużą popularnością i uznaniem w Polsce oraz na świecie. Opaski TYVEK z nadrukiem to najbardziej ekonomiczny sposób identyfikacji gości na wszelkiego rodzaju wydarzeniach sportowych i kulturowych. Opaski papierowe z nadrukiem doskonale sprawdzają się na festiwalach muzycznych, w klubach nocnych, kinach, teatrach, na basenach, podczas turnusów wakacyjnych czy szpitalach. Bardzo często opaska na rękę z nadrukiem wykorzystywana jest jako identyfikator umożliwiający uczestnikom wydarzenia wstęp do strefy VIP.

Czy opaskę TYVEK z nadrukiem da się łatwo zdjąć lub przekazać innej osobie?

Nie ma takiej możliwości! Każda opaska z nadrukiem wyposażona jest w specjalnie zaprojektowane zapięcie uniemożliwiający zdjęcie opaski bez widocznego jej uszkodzenia oraz mocny, hipoalergiczny klej. O ile samo założenie opaski z nadrukiem na rękę uczestnika imprezy jest banalnie proste i szybkie, o tyle jej zdjęcie wymaga już dużego wysiłku. Osoba, która chce zdjąć opaskę z nadrukiem najczęściej przecina ją nożyczkami lub rozrywa siłą, co czyni ją absolutnie niezdatną do ponownego założenia lub przekazania innej osobie.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.