Menu
Koszyk

Opaski winylowe (NEON ZIELONY)

Opaski winylowe (NEON ZIELONY)
Cena najkorzystniejsza przy zamówieniu opasek powyżej 950 sztuk!
Opaski winylowe (NEON ZIELONY)
Czas realizacji do 72h
Dostawa do paczkomatów Inpost lub kurierem
Szybkie płatności PayU
0,73 PLN
Cena netto: 0,59 PLN
Rodzaj materiału: Winyl (PCV)
Wymiary opaski: 16mm x 250mm
Numeracja sekwencyjna: NIE
Typ opaski: Opaska bez nadruku

Minimalna ilość: 100 sztuk w jednym kolorze
Zwiększanie ilości: co 50 sztuk w jednym kolorze

Format sprzedaży: Arkusz
Ilość opasek w arkuszu: 10 sztuk

Czym różnią się opaski winylowe od papierowych?

Jednorazowe opaski winylowe różnią się od papierowych opasek TYVEK przede wszystkim materiałem wykonania. W przypadku opasek winylowych mamy do czynienia z niezwykle mocnym i trwałym trzy-warstwowym winylem. Opaski te nazywane są też potocznie opaskami plastikowymi. Z pozoru może się wydawać, że eventowe opaski winylowe są twarde i uwierają w nadgarstek. Nic bardziej mylnego! Materiał winylowy jest stosunkowo miękki i przyjemny w dotyku. Opaski plastikowe są oczywiście wodoodporne i niepodatne na działanie promieni słonecznych. Każda opaska winylowa wyposażona jest w plastikowe zapięcie zatrzaskowe, co czyni ją jeszcze prostszą i szybszą do założenia na rękę niż opaskę TYVEK. Podobnie jak w przypadku opasek papierowych, imprezowa opaska winylowa nie jest możliwa do zdjęcia z ręki lub przekazania innej osobie bez widocznego rozerwania lub uszkodzenia.

Gdzie stosuje się opaski winylowe?

Opaski plastikowe na stałe zagościły w podstawowym wyposażeniu każdego kurortu wypoczynkowego, oferującego dłuższe pobyty dla swoich gości. Każdy z nas, kto był kiedyś za granicą w krajach typu Egipt, Turcja, Tunezja itp. na pewno miał na nadgarstku plastikową opaskę z nadrukowanym logo / nazwą hotelu. Opaski te identyfikują gości hotelowych i określają prawo wstępu do wyznaczonych stref basenowych czy gastronomicznych.  Ponadto opaski winylowe są chętnie zamawiane przez organizatorów kilkudniowych imprez plenerowych takich jak koncerty czy zawody sportowe. Opaska plastikowa gwarantuje bowiem jeszcze większą wytrzymałość niż jej tańszy zamiennik, czyli opaska papierowa TYVEK. 

Dlaczego warto zdecydować się na opaski plastikowe?

Przede wszystkim ze względu na wytrzymałość. Przyjęło się, że opaski TYVEK są zdatne do wykorzystania na ręku przez okres nie dłuższy niż 3 dni (ciągłego noszenia). Opaski winylowe zaś bez problemu wytrzymają nawet 14-dniowe turnusy, obozy czy wycieczki. Drugim istotnym argumentem przemawiającym za opaskami plastikowymi jest ich prestiż. Może to się wydawać śmieszne, jednakże wiele firm decyduje się na zakup opasek winylowych zamiast papierowych, gdyż w oczach ich klientów lub uczestników organizowanych wydarzeń opaska plastikowa wygląda solidniej i świadczy o większym prestiżu firmy lub marki. 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.