Menu
Koszyk

Opaski winylowe z nadrukiem (ŻÓŁTY)

Opaski winylowe z nadrukiem (ŻÓŁTY)
Cena najkorzystniejsza przy zamówieniu opasek powyżej 950 sztuk!
Opaski winylowe z nadrukiem (ŻÓŁTY)
Czas realizacji do 96h
Dostawa do paczkomatów Inpost lub kurierem
Szybkie płatności PayU
1,48 PLN
Cena netto: 1,20 PLN

Dostępne opcje

Rodzaj materiału: Winyl (PCV)
Wymiary opaski: 16mm x 250mm
Powierzchnia nadruku: 12mm x 90mm

Minimalna ilość: 100 sztuk w jednym kolorze
Zwiększanie ilości: co 50 sztuk w jednym kolorze

Przy zamówieniu poniżej 1000 sztuk doliczamy opłatę kalibracyjną w kwocie 50 PLN netto.
Opłata za przygotowanie matrycy do druku w kwocie 80 PLN netto (za cały nakład).
Opłaty te są automatycznie przeliczane w cenie końcowej.

NADRUK NA OPASCE WYKONUJEMY W JEDNYM KOLORZE!

Czym różnią się opaski winylowe z nadrukiem od papierowych?

Jednorazowe opaski winylowe z nadrukiem różnią się od papierowych opasek TYVEK przede wszystkim materiałem wykonania. W przypadku opasek winylowych z nadrukiem mamy do czynienia z niezwykle mocnym i trwałym trzy-warstwowym winylem. Opaski te nazywane są też potocznie opaskami plastikowymi. Z pozoru może się wydawać, że eventowe opaski winylowe z nadrukiem są twarde i uwierają w nadgarstek. Nic bardziej mylnego! Materiał winylowy jest stosunkowo miękki i przyjemny w dotyku. Opaski plastikowe z nadrukiem są oczywiście wodoodporne i niepodatne na działanie promieni słonecznych. Każda opaska winylowa z nadrukiem wyposażona jest w plastikowe zapięcie zatrzaskowe, co czyni ją jeszcze prostszą i szybszą do założenia na rękę niż opaskę TYVEK. Podobnie jak w przypadku opasek papierowych z nadrukiem, imprezowa opaska winylowa nie jest możliwa do zdjęcia z ręki lub przekazania innej osobie bez widocznego rozerwania lub uszkodzenia.

Gdzie stosuje się opaski winylowe z nadrukiem?

Opaski plastikowe z nadrukiem na stałe zagościły w podstawowym wyposażeniu każdego kurortu wypoczynkowego, oferującego dłuższe pobyty dla swoich gości. Każdy z nas, kto był kiedyś za granicą w krajach typu Egipt, Turcja, Tunezja itp. na pewno miał na nadgarstku plastikową opaskę z nadrukowanym logo / nazwą hotelu. Opaski te identyfikują gości hotelowych i określają prawo wstępu do wyznaczonych stref basenowych czy gastronomicznych.  Ponadto opaski winylowe z nadrukiem są chętnie zamawiane przez organizatorów kilkudniowych imprez plenerowych takich jak koncerty czy zawody sportowe. Opaska plastikowa z nadrukiem gwarantuje bowiem jeszcze większą wytrzymałość niż jej tańszy zamiennik, czyli opaska papierowa TYVEK. 

Dlaczego warto zdecydować się na opaski plastikowe z nadrukiem?

Przede wszystkim ze względu na wytrzymałość. Przyjęło się, że opaski TYVEK z nadrukiem są zdatne do wykorzystania na ręku przez okres nie dłuższy niż 3 dni (ciągłego noszenia). Opaski winylowe z nadrukiem zaś bez problemu wytrzymają nawet 14-dniowe turnusy, obozy czy wycieczki. Drugim istotnym argumentem przemawiającym za opaskami plastikowymi z nadrukiem jest ich prestiż. Może to się wydawać śmieszne, jednakże wiele firm decyduje się na zakup opasek winylowych z nadrukiem zamiast papierowych, gdyż w oczach ich klientów lub uczestników organizowanych wydarzeń opaska plastikowa z nadrukiem wygląda solidniej i świadczy o większym prestiżu firmy lub marki. 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.