Menu
Koszyk

Smycze reklamowe z nadrukiem, logo z bezpiecznikiem

Smycze reklamowe z nadrukiem, logo z bezpiecznikiem
Smycze reklamowe z nadrukiem, logo z bezpiecznikiem
TRYB STANDARDOWY
Realizacja 5-10 dni roboczych
TRYB EXPRESS +25%
Realizacja 3-4 dni robocze
TRYB EXPRESS +50%
Realizacja 1-2 dni robocze
ZAKUP ONLINE MOŻLIWY JEST TYLKO W TRYBIE STANDARDOWYM.
ZAMÓWIENIA W TRYBIE EXPRESS PRZYJMUJEMY MAILOWO PO POTWIERDZENIU MOŻLIWOŚCI REALIZACJI W WYBRANYM TERMINIE.
4,61 PLN
Cena netto: 3,75 PLN

Dostępne opcje

Materiał: Taśma poliestrowa
Nadruk: jednostronny / dwustronny (bez pasowania!)
Szczegóły smyczy: wykończenie szyciem, karabińczyk typu RYBKA, plastikowy bezpiecznik
Nakład minimalny: 50 sztuk

Smycze sublimacyjne z nadrukiem

Smycze sublimacyjne wyposażone w metalowy karabińczyk typu RYBKA oraz zrywkę bezpieczeństwa, tzw. bezpiecznik, dzięki któremu w momencie mocnego szarpnięcia smycz rozdziela się na pół. Zrywka bezpieczeństwa chroni osoby noszące smycz np. przed zaciśnięciem taśmy na szyi, co może prowadzić do uduszenia się.

Smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym lub dwustronnym, wykonane z gładkiego poliestru, dostępne są w czterech szerokościach taśmy: 10mm, 15mm, 20mm i 25mm. Nasze smycze cechuje najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy detal Państwa logotypu. Każda smycz wyposażona jest w metalowy karabińczyk, a sama taśma wykończona jest szyciem.

Nadruki na smyczy wykonujemy metodą sublimacji. Nadruk sublimacyjny polega na naniesieniu Państwa grafiki na specjalny materiał na papierze. Następnie przy zastosowaniu wysokiej temperatury i ciśnienia jest on przenoszony na taśmę. Technologia ta umożliwia wykonanie nadruku na smyczy w pełnej kolorystyce CMYK lub PANTONE.

Smycze z nadrukiem, logo bezpośrednio od producenta

Jesteśmy polskim, bezpośrednim producentem smyczy reklamowych z nadrukiem. Posiadamy własny park maszyn: termoprasy, plotery sublimacyjne oraz własną szwalnię. Specjalizujemy się w produkcji klasycznych, najbardziej popularnych smyczy reklamowych z logo firmy. Oferujemy korzystne warunki cenowe, szybkie terminy realizacji oraz fachową pomoc przy doborze najlepszego wariantu smyczy reklamowej, jak również usługę projektowania smyczy w cenie! Nasze smycze z nadrukiem goszczą na największych arenach eventowych w Polsce i cieszą się dużą popularnością oraz uznaniem wśród organizatorów imprez masowych, koncertów, wydarzeń sportowych i kulturowych.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię

Inne warianty wykończenia smyczy reklamowych

Smycze reklamowe z nadrukiem, logo z karabińczykiem
BESTSELLER
Smycze sublimacyjne z nadrukiemNajbardziej popularny i najczęściej zamawiany przez klientów model smyczy reklamowej - smycz sublimacyjna z karabińczyk..
już od 4,37 PLN
Cena netto:3,55 PLN
Smycze sublimacyjne z nadrukiemSmycze sublimacyjne wyposażone w metalowy karabińczyk typu RYBKA oraz plastikową złączkę, umożliwiającą szybkie i spraw..
już od 4,61 PLN
Cena netto:3,75 PLN
Smycze sublimacyjne z nadrukiemSmycze sublimacyjne wyposażone w metalowy karabińczyk typu RYBKA oraz zrywkę bezpieczeństwa, tzw. bezpiecznik, dzięki k..
już od 4,86 PLN
Cena netto:3,95 PLN
Smycze sublimacyjne z nadrukiemSmycze sublimacyjne z dwoma karabińczykami typu RYBKA. Dzięki podwójnemu wykończeniu karabińczykiem zapewniają stabilne..
już od 4,74 PLN
Cena netto:3,85 PLN
Smycze sublimacyjne z nadrukiemSmycz sublimacyjna wykończona karabińczykiem typu rybka, dodatkowo z etui na identyfikator. Smycze reklamowe z nadrukie..
już od 4,37 PLN
Cena netto:3,55 PLN
Smycze sublimacyjne z nadrukiemBardzo popularny wariant smyczy reklamowej - smycz z wąsem GSM, który doskonale sprawdza się do telefonów czy pendrive'..
już od 4,37 PLN
Cena netto:3,55 PLN
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.